چهارشنبه ٠٥ آذر ١٣٩٩

صفحه اصلی > معرفی شرکت 

شركت رویا ساختمان آریا با هدف انجام خدمت به میهن عزیزمان، و به عنوان يك شركت سودآور اقتصادی در زمینه صنعت ساختمان در تاریخ 1387/1/21 تحت شماره 322254 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسيده و تأسیس گردیده است.

كيفيت برتر

تفكر سيستمي

توسعه فردي و سازماني

ايمني، بهداشت و محيط زيست

ماموریت ما به کارگیری ابزارهای نوین سيستمي و مهندسی در راستای ساخت و ساز با کیفیت برتر

و ایجاد ارزش برای مشتریان در سراسر ایران می باشد.

 

الگو در ارائه خدمات با كیفیت برتر و ارزش آفرین

برای مشتریان با استفاده از سیستم های پیشرفته مدیریت پروژه


PMO

Project Management Office


   دفتر مديريت پروژه

امروزه دفتر مديريت پروژه (PMO) در سازمان هاي پروژه محور در دنيا به عنوان يكي از اركان اساسي براي تعيين موفقيت سازمان ها و تحقق اهداف پروژه شناخته شده اند و به يك ساختار سازماني متمركز براي استاندارسازي عملكرد شركت هادر تحويل پروژه ها تبديل شده است. تحقيقات گروه PM Solution  بيانگر رشد قابل ملاحظه و روز افزون PMO است. در طول دهه گذشته شاهد رشد سريع مديريت پروژه و مديران پروژه بوده ايم، كه اين رشد در گسترش روز افزون PMO چشمگيرتر بوده است. روند صعودي تعداد دفاتر مديريت پروژه غيرقابل ترديد است. در سال 2000 فقط 47% از شركت ها داراي مديريت پروژه بوده اند ، كه اين رقم در سال 2012 به 87% افزايش يافته است اين امر نشان مي دهد كه PMO به سرعت در حال تبديل به يك بخش ثابت سازماني است كه ارزش قابل ملاحظه اي را باخود به همراه مي آورد. به طوري كه باعث كاهش پروژه هاي شكست خورده به ميزان 30%، ارتقا ئ بهره وري 22%، تحويل پروژه ها درزماني زودتر از زمان بندي تعيين شده به ميزان 19%، صرفه جويي مالي به ازاء هر پروژه 15% و جز اين ها خواهد شد.

در دهه ي گذشته مشاهده ها نشان داده اند كه سازمان ها در حال مواجه شدن با مفهومي جديد هستند كه با افزايش رقابت ، افزايش نرخ محصول ، فرايند نوآوري و تاكيد فراوان بر زمان معنا پيدا مي كند. سازمان ها با استفاده از روش هاي سازماني گسترش يافته ي جديد تر و منعطف تر به چالش ها پاسخ مي دهند.. به عنوان بخشي از پاسخ به اين چالش ها جديد و حركت براي افزايش تعداد و اهميت استراتژي هاي پروژه ، بسياري از سازمان ها ، نهاد هاي سازماني جديدي را كه مرسوم ترين نام برايش PMO يا دفتر مديريت پروژه مي باشد را به اجرا در آورده ند.

ضرورت دفتر مديريت پروژه

امروزه بيش از هر زمان ديگري ، سازمان ها كسب و كار خود را توسط پروژه ها مديريت مي كنند كه موجب شكل گيري نوع جديدي از سازمان ها با عنوان سازمان هاي پروژه محور شده است . در اين گونه ساز مان ها تصميماتي كه در يك پروژه گرفته مي شود مي تواند ديگر پروژه هاي شركت را به صورت غير قابل پيش بيني و يا حتي زيان آور تحت تاثير قرار دهد . از طرف ديگر رشد اين ساز مان ها موجب افزايش اثر بخشي و قابليت انعطاف كارهاي پروژه شده و مشكلات مخصوص خود را به وجودآورده است. زيرا اين سازمان ها در محيطي قرار گرفته اند كه افزايش پيچيدگي و افزايش تقاضا براي سريعتر ، ارزانتر و بهتر انجام دادن كار پروژه ها ، از ويژگي آن است. پيرو پيدايش چنين مشكلاتي در كشور هاي پيشرفته و سازمان هاي بزرگ پروژه محور ، دفتر مديريت پروژه به عنوان بهترين راه حل در دهه ي اخير شناخته شده است.

امروزه بحث و دانش مديريت پروژه از چالش ها عمده بسياري از سازمان ها است. لذا نياز به ايجاد دفاتري كه به اين مهم توجه ويژه داشته باشد بيش از پيش احساس مي شوند. واضح است كه مديريت ضعيف و ناهماهنگ پروژه ها ، سطوح مهم و اصلي شكست پروژه ها را تشكيل مي دهند. دفتر مديريت پروژه با سازگاري و هماهنگي منابع و ابزار لازم و ضروري ، موفقيت و كاميابي پروژه ها را افزايش مي دهد. بنابراين ، تاسيس و توسعه دفاتر مديريت پروژه را بايستي به عنوان يك ضرورت در نظر گرفت.

مسئوليت ها و خدمات در سازمان هاي پروژه محور متفاوت است ولي يكپارچه سازي همه پروژه ها در خلال يك استاندارد واحد موجب بهبود كارايي، هزينه ها و تحويل شدني هاي پروژه مي شود . در حال حاضر سازمان هاي پروژه محور از تنوع سياست ها ، استاندار ها و روال هاي پروژه ها كه از يك پروژه به پروژه ديگر تغيير مي كنند دچار سردرگمي شده اند. تاسيس دفتر مديريت پروژه از اين سردرگمي جلو گيري مي كند و اين استانداردها ، سياست ها و روال ها را در جهت بهبود فرايند پروژه ، يكپارچه مي كند.

دفتر مديريت پروژه رويال

با توجه به موارد گفته شده و ضرورت وجود PMO در ساختار سازماني مديريت عالي شركت تصميم به استقرار اين دفتر نموده و دفتر مديريت پروژه رويال به عنوان متولي پروژه ها در سازمان نقش قابل توجهي درپيشبرد سازمان به سمت تعالي و سرآمدي ايفا كرده است. در كنار استفاده از مديريت پروژه در سازمان ، پشتيباني دفتر مديريت پروژه از تيم هاي پروژه و فرآيند هاي سازماني جز اهداف اصلي تعريف شده دفتر مديريت پروژه رويال است. البته لازم به ذكر بديهي است تمام اهداف عاليه تعريف شده در منشور PMO شركت محقق نشده است و همچنان با آموزش و ثبت درس آموخته هاي هر پروژه نسبت به فرهنگ سازي و بهبود شاخص هاي عملكردي تلاش داريم تا فرآيندهاي مديريت پروژه را مستقر نماييم و موفقيت و كاميابي پروژه ها را افزايش دهيم.  

 

بکارگیری سیستم های مختلف مطابق با استانداردهای بین المللی، علاوه بر استقرار فرآیندهای مشخص و هدفمند در سازمان، زمینه ساز ایجاد زبان مشترك میان شركت با سایر سازمان ها می گردد.

شركت با هدف مشاركت با سازمان های معتبر بین المللی در زمینه ساخت و ساز، اخذ گواهینامه های سیستم مدیریت كیفیت و مدیریت پروژه را مد نظر قرار داده است تا از این طریق زیرساخت های مورد نیاز جهت همكاری با سایر شركت های معتبر را جهت اجرای پروژه های مشترك فراهم نماید.

از اینرو شرکت رویال ساختمان آریا جهت هماهنگی با مدیریت نوین و دستیابی به کیفیت برتر، اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) و سیستم مدیریت پروژه نموده و موفق به دریافت گواهینامه های ISO 9001:2015 ، ISO 14001:2015 ، OHSAS 18001:2007 و ISO 21500: 2012 گردیده است.

 


موفقیت در کسب نشان زرین چهارمین نشان عالی مدیر سال 97-98


كسب نشان زرين مديريت خلاق و خالق برترين پروژه تفريحي تجاري


    كسب تنديس اجلاس فناوري وساختمان - سال92
   كسب تنديس بلورين انجمن مديريت پروژه ايران
كسب تنديس برنزي ششمين جشنواره ملي مديريت پروژه ايران و پروژه برگزيده سال95كسب جايزه 2 ستاره از سومين دوره جايزه ملي تعالي و پيشرفت (EFQM)  -سال97كسب نشان طلايي و رتبه نخست تامين نيازهاي متنوع مشتريان درمراكز تجاري وتفريحي از (ITEC 2018)  - سال97

كسب تنديس بلورين از دومين همايش كيفت درساخت و ساز كشور -  سال95كسب رتبه برند برتر در حوزه بهره برداري مراكز خريد كشور از پنجمين همايش تقدير وتجليل از برندهاي برترمراكز خريد ومجتمع هاي تجاري كشور سال97
كسب نشان زرين خالق برترين پروژه لوكس تجاري از هشتمين اجلاس روساي آيتك سال 96
 كسب نشان ملي رتبه نخست طراحي و كيفيت منحصر به فرد ومورد تحسين مشتريان در احداث مراكز تجاري وتفريحيآمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4780
 بازدید امروز : 116
 کل بازدید : 331252
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 2/2344
تماس با ما

شرکت رویا ساختمان آریا

ادرس ونک خیابان برزیل شرقی خیابان لاهیجانی بن بست ۱۲ پلاک ۷

تلفن 84348

.Aria Royal Sakhteman Co

 info@ARC.co.ir